Travian Help
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Toto je vlastné forum skupiny Travian Help.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 MY BAN (demence)

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
pushpop.....
Člen *
Člen *
avatar


Počet príspevkov : 31
Join date : 06.04.2009

MY BAN (demence) Empty
OdoslaťPredmet: MY BAN (demence)   MY BAN (demence) EmptyPi apríl 10, 2009 3:17 pm

Takže ludia, asi sa svami na Travian fóre lúčim poprípade tam prídem pod iným menom. Mám BAN do 9.6.2009 do 20:00 Za 12 prestupkov. Ten čnelka je pekný idiot. Ja odpoviem do tématu a dá mi body.

Bolo to takto. Jeden hráč sa pítal že jak môže mať niekdo off 1 ked ešte majú všeci ochranu.
Odpovedal som mu ň: Bud útočí na oázu alebo na Multihuntera a dal mi body za Spam všeobecne.

Čnělka si môže byť istý že sa na neho budem sťažovať lebo dáva body za to za čo nemá.

Pushpop.....

Moje ďaľšie meno na fore bude skak47
Návrat hore Goto down
nightRaven
Administrator
Administrator
nightRaven


Počet príspevkov : 23
Join date : 07.04.2009
Bydlisko : Bánovce nad Bebravou/Slovensko

MY BAN (demence) Empty
OdoslaťPredmet: Re: MY BAN (demence)   MY BAN (demence) EmptyPi apríl 10, 2009 3:38 pm

za to som dostal body aj ja, este som mu napisal spravu, a ani na nu neodpovedal
Návrat hore Goto down
SpyroCZ
VIP
VIP
avatar


Počet príspevkov : 8
Join date : 09.04.2009

MY BAN (demence) Empty
OdoslaťPredmet: Re: MY BAN (demence)   MY BAN (demence) EmptySo apríl 11, 2009 2:21 am

Pushpope mám trochu obavu že s tím nic neuděláme. Celej vBulletin systém je prolezlej korupcí.
Čnělka řekne, že odpovědi už tam byly a že si odpověděl zbytečně (možná pozdě). Dál se s tebou nebude
bavit. Beran měl nedávno za to 14-ti denní BAN. S tím se nedá nic dělat. 95% práce moderátorů nikdo
nekontroluje, takže jsou skoro všemocní. Nikdo na ně nedohlíží, můžou si prakticky dělat co chtějí.
A nový účet na fóru nezakládej. Přijdou na to během chvilky a celkem snadno pomocí IP adres. Akorát
ti to přidělá více problémů a možná ještě prodlouží BAN na tom starém účtě.

Je mi líto, že mám jen špatné zprávy, ale je to tak, bohužel... Neutral
Návrat hore Goto down
pushpop.....
Člen *
Člen *
avatar


Počet príspevkov : 31
Join date : 06.04.2009

MY BAN (demence) Empty
OdoslaťPredmet: Re: MY BAN (demence)   MY BAN (demence) EmptySo apríl 11, 2009 6:38 am

Nj, serem na nich. Su to banda modu co si o sebe moc myslí. Všetkým bych im vzal práva. Iba toho zneužívajú a sami spamujú jak ******!

Asi si dam ban za nadávky Very Happy
Návrat hore Goto down
nightRaven
Administrator
Administrator
nightRaven


Počet príspevkov : 23
Join date : 07.04.2009
Bydlisko : Bánovce nad Bebravou/Slovensko

MY BAN (demence) Empty
OdoslaťPredmet: Re: MY BAN (demence)   MY BAN (demence) EmptySo apríl 11, 2009 8:17 am

na mna si zase zasadol isty KING Crimson a uz mi stale iba chodia varovania: Dopustil si sa prehrešku..../Na forum Travian CZ Vám bolo udelné varovanie------------
Návrat hore Goto down
Adameck
Člen
Člen
Adameck


Počet príspevkov : 7
Join date : 12.04.2009

MY BAN (demence) Empty
OdoslaťPredmet: Re: MY BAN (demence)   MY BAN (demence) EmptyPo apríl 13, 2009 3:11 pm

Mě dal Čnělka taky hodně zbytečných bodů... Ale co musíme ho brát takového jaký je..
Je možné že jsi odpověděl po dlouhé době..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





MY BAN (demence) Empty
OdoslaťPredmet: Re: MY BAN (demence)   MY BAN (demence) Empty

Návrat hore Goto down
 
MY BAN (demence)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Travian Help :: Neregistrovaný :: Pokec-
Prejdi na: